Menu
Profesionální taktické vybavení

Profesionální taktické vybavení

Profesionální taktické vybavení

Profesionální taktické vybavení

O nás

Vážení zákazníci,

 

dovolte mi představit Vám svoji firmu TOJA Professional, autorizovaného prodejce firmy COP®.

 

Již několik let externě spolupracuji s ozbrojenými složkami a častým kontaktem s řadovými pracovníky těchto sborů jsem zjistil, že jim mnohdy chybí potřebné vybavení a výstroj v jiných evropských zemích běžně dodávaných jejich zaměstnavateli. Z tohoto důvodu si policisté, musí vyhledávat a pořizovat ochranné pomůcky, výstroj a vybavení usnadňující jejich práci sami a to za velmi vysoké a nepřiměřené ceny od firem zneužívajících jejich téměř monopolní postavení na českém trhu.

 

Proto jsem se rozhodl navázat kontakt s firmou COP®, která je jedním z hlavních evropských dodavatelů taktického vybavení pro ozbrojené složky.

 

Firmu COP® založil Chris Hermann v roce 1990 poté, co opustil řady německé policie po několika letech aktivní služby u speciálních jednotek. Jeho dlouholeté zkušenosti s používáním policejní výstroje jsou zárukou, že námi doporučené výrobky jsou vysoké kvality a za co nejpříznivější ceny. Existují firmy nabízející stejné nebo podobné zboží, ale já mohu nabídnout kromě nižších maloobchodních cen i výlučné slevy ve výši 10 – 20% pro ozbrojené složky: policisty, celníky, pracovníky vězeňské služby, ale i pro hasiče.

 

Má nabídka je určena jak lidem denně nasazujícím své životy a zdraví, kteří si zaslouží a potřebují řádnou a bezpečnou výstroj, tak i lidem a sportovcům vyžadující kvalitní výrobky za příznivé ceny.

Martin Lev - TOJA Professional s.r.o.