Menu
Profesionální taktické vybavení

Profesionální taktické vybavení

Profesionální taktické vybavení

Profesionální taktické vybavení

Naši dodavatelé

COP

Firma COP® je jedním z hlavních evropských dodavatelů taktického vybavení pro policisty, vojáky a další bezpečnostní ozbrojené sbory. Nabízí sortiment předních světových výrobců zbraňových pouzder, nosných systémů a batohů a ochranných prostředků. Také vyrábí produkty navržené a vyvinuté na základě zkušeností jejich uživatelů, tak aby splňovaly nejpřísnější požadavky na kvalitu. U svých výrobků firma COP® důsledně dodržuje poměr mezi cenou a kvalitou.

Firma nabízí komplexní sortiment bund, kalhot, trik, neprůřezných rukavic, ponožek, batohů, tašek, aktovek, nožů, ledvinek, opasků, tašek a pouzder na zbraně.

 

Firma COP® dodává zboží značek Woolpower, Böker, Hatch, Peli, Bianchi, Lowa, Safariland, Monadnock, Tasmanian Tiger, Originál S.W.A.T.

 

http://www.cop-gmbh.de/index.php/language/cz

WOOLPOWER

Jedná se o firmu Ullfrotté AB ze Švédska, která před časem změnila označení svých výrobků na Woolpower.

Sortiment společnosti zahrnuje trička s krátkým i dlouhým rukávem, tepláky, kombinézy, čepice, kukly a ponožky. Existují tři provedení spodního prádla – jedná se o základní vrstvu, druhou a speciální vrstvu odolnou proti ohni. Základní vrstva se obléká přímo na tělo a slouží především pro odvod potu. Druhá vrstva slouží jako hlavní tepelná izolace. Třetí vrstva odolná proti ohni je nabízena zejména těm, kteří pracují s ohněm a nebo vykonávají své povolání v rizikových místech, kde hrozí vznícení oblečení.

Výrobky Woolpower jsou vyrobeny z vlny Merino ze speciálního druhu australských ovcí, která je jemnější než běžná vlna. Úplet tvoří 2/3 vlny Merino a 1/3 tvoří syntetická vlákna.

 

http://www.woolpower.se/en/default.asp

S.W.A.T.

Firma S.W.A.T. dokázala spojit odolnost vysoké vojenské boty a pohodlí sportovní obuvi. Doby, kdy se užívali pouze tzv. kanady, jsou pryč. Dnešní pracovníci bezpečnostních sborů si zaslouží lehkou, pohodlnou a hlavně kvalitní obuv pro celodenní nošení. Všechny tyto klady má obuv zn. Original S.W.A.T. díky výrobní koncepci této specifické obuvi. Firma se zaměřila na speciální jednotky a na obuv pro zvláštní účely, jak je patrné z názvu firmy. Nabídka společnosti zahrnuje obuv celokoženou, membránovou, kotníkovou a s postraním zipem pro snadné nazouvání. Firma se také specializovala na dámské provedení bot, neboť anatomie ženské nohy je zcela odlišná od mužské.

Použití taktické obuvi není v dnešní době přepychem, ale nutností. Pracovníci ozbrojených sborů by měli mít ty nejlepší podmínky.

 

http://www.originalswat.com/products/index.shtml

BOKER
VICTORINOX

Firma Böker je jednou z nožířských společností ve městě Solingen, které se proslavilo výrobou nožů. Historie této firmy se píše od 17. století, kdy začala produkovat šavle.

Společnost Böker nevyrábí levné zboží na jedno použití, ale právě naopak se zaměřuje na kvalitu. Firma se soustředí na vytváření nožů pro speciální jednotky z mimořádných slitin. Firma Böker spolupracuje s mnoha odborníky z asociace bojových umění, kteří asistují při tvorbě návrhů nožů.

 

http://www.boker.de/

http://www.victorinox.ch/

TASMANIAN TIGER

Tasmánský tygr je označení divize outdoorové firmy Tatonka specializující se na uživatele z řad armády a policie. Tatonka se rozhodla pro vytvoření zmíněné divize, protože mohla využít mnohaleté zkušenosti z vývoje a výroby vybavení pro turistiku a extrémní sporty. Prvními zákazníky této kolekce výrobků byly hlavně policisté a členové speciálních jednotek armády, neboť uvedené produkty splňují potřebné policejní a vojenské požadavky.

V sortimentu nalezneme batohy, tašky, pouzdra, taktické vesty a dokonce stany. Z celé nabídky bych vyzdvihla speciální batoh pro odstřelovače Range Pack G82. Mezi nabízeným vybavením si však dokáže něco pro sebe najít každý.

 

http://www.tasmaniantiger.tatonka.com

DAMASCUS

Při každé fyzické aktivitě je zapotřebí se chránit účinnými prostředky zejména pak u bezpečnostních složek. Firma DAMASCUS se zaměřuje právě na tento segment trhu. Z nabídky firmy si můžete vybrat například loketní a kolenní chrániče (klasické skořepinové i měkké neoprenové), velmi široký výběr rukavic (protiúderové, s ochranou proti průřezu, slaňovací, střelecké, vyprošťovací atd.), kukly, ale i ochranné protiúderové komplety, které používají především pořádkové jednotky.

 

http://www.damascusgear.com/

LOWA

Německá obuvnická firma LOWA byla založena v roce 1923 Lorenzem Wagnerem s rodinou. Zprvu vyráběla pracovní a zemědělskou obuv a později se zaměřila na vývoj horolezecké, lyžařské a turistické obuvi. V současné době LOWA vyrábí více jak 1.600.000 párů turistické a horolezecké obuvi ročně a od roku 2003 díky soustavnému vývoji, nejmodernějším technologiím a špičkovým materiálům poskytuje zákazníkovi dvouletou záruční dobu na vady materiálu, konstrukce a zpracování a nově nabízí dvouletý bezplatný servis – bezplatné opravy závad vzniklých běžným opotřebením.

 

http://www.lowa.de/

PELI

Společnost Peli Products vznikla jako hlavní evropské sídlo americké firmy Pelican Products v roce 1997 v Barceloně. Evropská pobočka firmy byla založena pro lepší pochopení potřeb zákazníků z Evropy a poskytnutí okamžitého přístupu k výrobkům ze skladů ve Španělsku.

 

Firma Peli Products nabízí vedle ochranných voděodolných přepravek a kufrů i mnoho druhů voděodolných svítilen a potápěčských svítilen. V sortimentu firmy jsou xenonové, diodové (LED svítilny fungují na principu světelného majáku) a halogenové lampy. Všechny svítilny jsou v nabídce v různých provedeních jako například kapesní svítilny, dobíjecí baterky, dopravní výstražné kužele, světelné zastavovací terče, čelové svítilny, ruční světlomety a další.

 

http://www.peli.com/